Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Rezervace

Informace jak u nás v půjčovně rezervovat lodě na řeku Lužnici.

Vždy upřednostňujeme rezervace po telefonu.
Objednávejte prosím na mobilním telefonu 724 919 143 nebo na emailu martindunaj@centrum.cz.

Rezervaci lze vyřídit i emailem, ale především v letním měsících jsme dostupnější na telefonu. Sdělíme Vám zda požadovaný termín a počet lodí můžeme splnit. V případě, že se rozhodnete kladně, proveďte telefonickou nebo písemnou objednávku. Pro písemnou objednávku je nutné uvést termín, přibližný čas, počet lodí, pádel, barelů a vest, jméno a příjmení, kontaktní adresu, mobil, email.

Následně Vám bude emailem nebo telefonicky rezervace potvrzena. 50-ti % zálohu z celkové vyčíslené ceny můžete zaslat na účet nebo zaplatit v hotovosti. Zálohu je nutné uhradit 3 týdny před předáním lodí - tak máte zapůjčený materiál a lodě 100 % rezervovány (o tomto budete vyrozuměni). Pokud nebude záloha včas uhrazena, budou lodě nabídnuty dalším zájemcům a rezervace stornována.

Po zaplacení zálohy je možné objednávku měnit či doplňovat. Při předání lodí bude sepsána smlouva o pronájmu, dohodne se doba a místo vrácení, oděčte se záloha a celá objednávka se v hotovosti doplatí.

Rezervaci je možné bezplatně zrušit vzhledem k nesjízdnému stavu koryta řeky. Jinak při zrušení 3 týdny až 7 dní předem nevracíme 30% z Vaší zálohy, 7 a méně dní předem nevracíme 100% ze zálohy.

Pokud si nebudete vědět rady s rezervací lodí, rádi Vám poradíme a podáme veškeré informace na telefonu 724 919 143.